MAC Budapest

Women's Hockey Team

DEBL: Gipsy Girls Villach – MAC-Marilyn 3:6

Inglis Márton vezetőedző értékelése:

A nyerő széria folytatódott Villachban, zsinórban ez volt az ötödik nyer meccsünk a DEBEL-ben. Már az első harmadban sikerült megszerezniük a vezetést, így egygólos előnnyel mentünk pihenni. A második harmadban aztán magabiztos játékkal 4:0 ra növeltük előnyünket, melyet a harmadik harmad első percében 5:0-ra tornáztuk fel. Ezután a lányok kicsit hátradőltek, megelégedve a jelenlegi állással, amire aztán érkezett is a válasz a Villach csapatától. Két perc alatt két gólt szereztek. Szerencsére a lányok hamar túltették magukat a két gól okozta sokkon, és gyorsan válaszoltak is egy bravúros találattal. Igaz, nem sokkal rá az ellenfél csapata ismét betalált. Két harmadon át szépen, fegyelmezetten játszottak a lányok, ez az eredményen is látszott, a harmadik harmadra viszont fejben elfáradtak és beleültek az eredménybe. Az utolsó játékrészben is sok támadást tudtunk véghezvinni és végig az egész mérkőzésen a mi játékstílusunk dominált. A jövőben fejlődnünk kell abban, hogy a meccs mind a 60 percében egy egyenletesebb játékképet mutassunk és fejben is ott legyünk egészen a lefújás pillanatáig.