MAC Budapest

Women's Hockey Team

Győzelemmel zárta DEBL túráját Marilyn A csapatunk DHC Ice Cats Linz – MAC-Marilyn 1:7

27355912_1780590112015192_7575950936929585258_o

Inglis Ákos másodedző értékelése: „Nem volt sok idejük a lányoknak, hogy kipihenjék magukat a mai
mérkőzés előtt, de szerencsére ez cseppet sem látszódott meg a játékunkon. Az első perctől kezdve
domináltunk a pályán, a lányok azt a játékot játszották, amit kértünk tőlük. Az első harmad 1:1-es
eredménye ugyan nem minket igazol, de a második harmadot sikerült két gólos találattal zárnunk.
Fontos volt, hogy a lányok ne érjék be ennyivel és ne dőljenek hátra. Egy mérkőzés 60 percből áll és
ma ezt a 60 percet a lányok végig dolgozták, keményen küzdöttek, amit a végeredmény is jól mutat.
Ezt igazolja Svajda Viktória, 25 másodperccel a meccs vége előtt szerzett találata is. Jól dolgoztak a
lányok, megérdemelten hoztuk el a 3 pontot, szép zárása volt ez a hétvégi meccs sorozatunknak.”