MAC Budapest

Women's Hockey Team

DEBL: SPG Caps Flyers/Highlanders – MAC Marilyn 6:3

17240254_1268777316538328_3661891888936883434_o

Both Lóránd másodedző értékelése: „Idei szezonunk első mérkőzését a Bécs csapata ellen játszottuk. Ez a meccs egy jó kiindulópont volt, hogy lássuk hol állunk a bajnokság kezdetekor. Mik az esetleges hiányosságaink és miben vagyunk erősek. Az első harmadban a Flyers csapata nagy nyomást gyakorolt ránk, amivel nem igazán tudtunk mit kezdeni, ami az eredményen is meglátszott. (0:2) A második harmadra magunkhoz tértünk és egy sokkal karakteresebb oldalunkat tudtuk megmutatni, ám az egyenlítéshez ez sajnos nem volt elég. Mérkőzés végére a lányok elfáradtak, mind fejben, mind fizikálisan, de összeségében úgy gondolom jó úton járunk. A következő mérkőzésre javítunk a hibáinkon és újult erővel lépünk majd jégre a Graz csapata ellen. „